Skip to content
Китайські туристи разом з премьер-министром Таїланду Сеттхою Тхависином

Таїланд очікує на прибуття великої кількості туристів з Китаю на період святкування "золотого тижня" з 29 вересня по 6 жовтня.

 "Золотий тиждень" - традиційний період довгих вихідних з нагоди Дня утворення КНР.

За даними китайської газети Global Times, туристична агенція UTour Group очікує збільшення попиту на 500% на туристичні поїздки під час майбутніх свят у Китаї. Основні напрямки для туризму включають Таїланд, Південну Корею, Малайзію, Сінгапур, Австралію та Велику Британію.

Кількість туристів,що прибула до Таїланду з початку 2023 року

Сайт Trip.com також повідомив про 800-відсоткове зростання кількості пошукових запитів, пов'язаних з подорожжю до Таїланду, після того, як уряд країни оголосив про скасування віз для громадян Китаю на період з 25 вересня 2023 року до 29 лютого 2024 року.

Управління туризму Таїланду очікує, що до кінця року країну відвідають не менше п'яти мільйонів китайських туристів. Станом на серпень, з початку року до Таїланду прибули 2,2 мільйона туристів з Китаю. 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields