Skip to content
Туристи катаються на слонах в Таїланді

Klook змінює політику компанії та виступає проти атракціонів із тваринами, щоб запобігти жорстокого поводження із ними.

За даними некомерційної організації World Animal Protection, з кінця жовтня 2023 року на сайті або у застосунку компанії Klook, буде неможливо купити квитки на шоу за участю слонів, дельфінів та тигрів.

Цей захід приведе до посилення тиску на більшу кількість туристичних компаній, які продовжують продавати квитки на відповідні розваги.

Представник Всесвітньої організації захисту тварин у Таїланді прокоментував відповідне рішення: «Ми підтримуємо дії Klook проти туристичної діяльності, яка передбачає пряму взаємодію туристів зі слонами в Таїланді, серед яких купання, годування та катання на слонах.»

Згідно з опитуванням, проведеним Suan Dusit у 2022 році, у 76% розважальних місць за участю слонів у Таїланді, зафіксовані випадки жорстокого поводження з тваринами.

У Таїланді існує безліч визначних пам'яток за участю тварин, які дуже популярні серед туристів. Серед найпопулярніших відзначені шоу плавання слонів на пляжі Lucky Beach на Пхукеті, шоу дельфінів у Dolphin Bay Phuket, шоу тигрів у Tiger Park Pattaya у Чонбурі та тематичному парку Phuket FantaSea.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields