Skip to content
Спецназ на віллі на Пхукеті

Вчора на Пхукеті декілька іноземців здійснили напад на офіцерів міграційної служби.

26 жовтня двоє співробітників міграційної служби прибули на віллу в районі Laem Singh, щоб заарештувати громадянина Індії, який прострочив свій термін перебування в країні.

Вілла на Пхукеті,  де був напад на офіцерів міграційної служби

Офіцерів зустріли кілька охоронців приватної служби, яки не дозволили зайти на територію вілли, та пізніше напали на них з бейсбольними бітами.

Офіцери імміграційної служби повідомили про напад в поліцію. На місце інциденту прибув місцевий спецпідрозділ ( SWAT), який зміг прорватися на територію вілли лише через 4 години. 

Обшук на віллі, де був здійснений напад на офіцерів імміграційної служби

Під час обшуку на території вілли було виявлено велику кількість авто та мотоциклів, 30 дронів, а також кілька диких тварин та рептилій.

Під час операції поліція затримала 5 іноземців, серед яких 1 громадянин росії та 2 громадян Індії. Всім їм було висунуто звинувачення у порушенні термінів перебування в країні.

Затримані громадяни Індії під час обшуку у віллі на Пхукеті

З попередньої інформації відомо, що віллу орендує громадянин Індії та його дружина громадянка України.

Наразі поліція та імміграційна служба Пхукету ще не підтвердили інформацію про те, що комусь із затриманих було висунуто звинувачення у нападі на офіцерів.

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields