Skip to content
Літні люди в Таїланді.

Уряд Таїланду не планує найближчим часом підвищувати ПДВ на 3 %.

Вчора в день уряд спростував інформацію щодо підвищення ставки ПДВ, яка почала активно обговорюватися у місцевих ЗМІ. 

На тому тижні Національна рада економічного та соціального розвитку запропонувала уряду збільшити бюджет, необхідний для підтримки людей похилого віку, шляхом підвищення ставки ПДВ з 7% до 10%.

Згідно з офіційними даними, станом на зараз у Таїланді проживає близько 13,5 мільйонів людей похилого віку, що складає приблизно 20% від загальної чисельності населення. За прогнозами, до 2040 року кількість людей похилого віку зросте до 20,51 мільйона, що становитиме приблизно 31,37% від загальної чисельності населення.

Дослідження показали, що значна кількість літніх тайців не має достатніх коштів на оплату своїх витрат, і їхні доходи падають нижче рівня бідності.

Нині пенсії є лише у державних службовців, які становлять щонайменше 40% їхнього щомісячного доходу.

Більшість громадян Таїланду, які відкладають гроші на пенсію через систему соціального забезпечення або Національний ощадний фонд, не мають достатньо коштів для покриття витрат на життя, коли вони досягнуть пенсійного віку. 

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields