Skip to content
Слон Плай Сак Сурін під час церемонії благословіння у центрі збереження слонів в провінції Лампанг

Центр збереження слонів у провінції Лампанг провів традиційний ритуал з благословення слонів за участю відомого Плай Сак Суріна.

Плай Сак Сурін - єдиний слон, якого відкликав уряд Таїланду через інформацію про важке становище тварини після 22 років перебування у зоопарку Коломбо.

Про стан слона стало відомо у травні минулого року, коли некомерційна організація Rally for Animal Rights and Environment (RARE), яка виступає за права тварин у Шрі-Ланці, попередила міністерство природних ресурсів та навколишнього середовища Таїланду про те, що Плай Сак Сурін нібито зазнає жорстокого поводження в зоопарку.

Сак Сурін разом з двома іншими слонами потрапили до Шрі-Ланки у 2001 році як подарунки для місцевого уряду.

На повернення тварини додому було витрачено 19 мільйонів батів. За заявою уряду, у майбутньому Таїланд більше не використовуватиме слонів як подарунки для будь-якої іншої країни.

Після проходження карантину та первинного лікування, стан слона помітно покращується.

За інформацією співробітників центру, всі охочі зможуть подивитися на Плай Сак Суріна з 14:00 до 16:00 щодня, починаючи з 29 серпня в The Thai Elephant Conservation Center in Lampang.

 

Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields