Skip to content
Острів Пхукет, Таїланд

Уряд Таїланду розглядає питання щодо спрощення візової політики для туристів з Китаю та Індії, а також щодо продовження термінів перебування для туристів з інших країн.

За словами прем'єр-міністра Сеттхі Тхавісіна, китайські туристи стикаються зі складнощами при оформленні віз, а туристи з Індії платять 2000 батів за відвідування Таїланду терміном 15 днів.

Спрощення умов для цієї категорії туристів може значно збільшити доходи від туризму.

Крім того, уряд розглядає питання щодо розширення списку країн, які можуть відвідати Таїланд без візи, а також щодо збільшення терміну перебування з 15 до 30 днів.

Під час зустрічі прем'єр-міністра та представників туристичного сектору Пхукету, було запропоновано скасувати візи для туристів Китаю та Індії, що може стати "швидкою перемогою" для туризму.

Крім того, представники асоціації Туризму рекомендували додати додаткові рейси на Пхукет і Крабі, а також продовжити термін перебування в країні для туристів з Білорусі, Казахстану та росії, які зазвичай витрачають більше грошей, чим туристи з Китаю та Малайзії.

Новий уряд має намір збільшити доходи від іноземних туристів до 3,3 трильйона бат наступного року, при цьому туристична індустрія запропонує "кращий короткостроковий економічний стимул", заявив прем'єр-міністр.

За даними Банку Таїланду (ВОТ), на туризм припадає близько 12% валового внутрішнього продукту (ВВП) та майже п'ята частина робочих місць.

За даними Nomura Holdings Inc, в 2023 році в Таїланді кількість іноземних туристів, що прибувають, складе близько 30 мільйонів, що майже втричі вище чим 11,2 мільйона осіб у 2022 році.
Водночас повернення китайських туристів досить повільне, оскільки до пандемії у 2019 році кількість відвідувачів з Кітаю склала 28% із рекордних 40 мільйонів іноземних туристів.




Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields