Skip to content
Бангкок,  Таїланд

Спрощення візової політики для туристів з Китаю та Індії може призвести до збільшення продажу нерухомості у кондомінімумах Таїланду.

Своє бачення на цю тему озвучив Інформаційний центр нерухомості (REIC).

Повільне відновлення економіки, підвищення процентних ставок та зростання співвідношення боргу домогосподарств до ВВП, є одними з факторів, які вплинули на попит та пропозицію протягом останніх двох кварталів, заявив виконувач обов'язків  директора центру Вічай Віраткапан.

Керівник консалтингової фірми з нерухомості Property DNA, стверджує, що серед іноземців, як і раніше, існує високий попит на нерухомість, і він, ймовірно, найближчим часом зростатиме.

За даними REIC, приблизно 7338 квартир у кондомінімумах на суму 35,21 мільярда батів було придбано іноземцями у першій половині цього року, що на 65,6% та 57,8% більше, ніж тоторік.
 
Найбільшу кількість квртир за перші 6 місяців 2023 року, було придбано саме кітайськими покупцями - 3448 апартаментів на суму 16,99 млрд бат.
За ними слідують росіяни (702 квартир на суму 2,55 мільярда бат), американці (293 квартир на суму 1,28 мільярда бат), французи (269 квартир на суму 1,12 мільярда бат) та британці (260 квартир на суму 1, 28 мільярда бат).
Previous article Представники медичних установ запропонували підвищити податок на продаж алкоголю у закладах, яким буде дозволено працювати до 4 ранку.

Leave a comment

Comments must be approved before appearing

* Required fields